Obliczanie śladu Węglowego - Jak obliczyć ślad węglowy dla samochodów spalinowych: metody i znaczenie dla środowiska naturalnego

Dodane: 24-03-2024 11:28

Metody obliczania śladu węglowego Obliczanie śladu węglowego dla samochodów spalinowych polega na określeniu ilości dwutlenku węgla emitowanej przez pojazd na podstawie zużywanego paliwa. Istnieje kilka metod obliczania śladu węgl

Obliczanie śladu Węglowego - Jak obliczyć ślad węglowy dla samochodów spalinowych: metody i znaczenie dla środowiska naturalnego obliczanie śladu węglowego

Metody obliczania śladu węglowego


Obliczanie śladu węglowego dla samochodów spalinowych polega na określeniu ilości dwutlenku węgla emitowanej przez pojazd na podstawie zużywanego paliwa. Istnieje kilka metod obliczania śladu węglowego, a najczęściej stosowane to metoda pomiaru spalania paliwa oraz metoda obliczeń na podstawie norm emisji CO2 dla danego rodzaju paliwa.Znaczenie dla środowiska naturalnego


Obliczanie śladu węglowego dla samochodów spalinowych ma ogromne znaczenie dla ochrony śro


http://sk-development.pl/