świadectwo Energetyczne - Przewodnik po świadectwie energetycznym: jak oceniać efektywność energetyczną budynków

Dodane: 07-01-2024 18:09

1. Co to jest świadectwo energetyczne? Świadectwo energetyczne jest dokumentem, który informuje o efektywności energetycznej danego budynku. Jest to informacja szczególnie istotna dla potencjalnych nabywców lub najemców nieruchom

świadectwo Energetyczne - Przewodnik po świadectwie energetycznym: jak oceniać efektywność energetyczną budynków świadectwo energetyczne

1. Co to jest świadectwo energetyczne?Świadectwo energetyczne jest dokumentem, który informuje o efektywności energetycznej danego budynku. Jest to informacja szczególnie istotna dla potencjalnych nabywców lub najemców nieruchomości, ponieważ pozwala im ocenić, ile energii zużywać będą potrzebowali oraz jakie będą miały koszty związane z jej pozyskiwaniem.Świadectwo energetyczne jest obowiązkowe dla większości budynków przy ich sprzedaży lub wynajmie. O jego wydani


http://sk-development.pl/